Dziś są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Mateusz Paśkucki  
dodane: 01-05-2018 16:21   |   wyświetleń: 1129

Eco Bieg z okazji 18. urodzin Rynku w Elizówce

Ponad 300 osób ceniących sobie zdrowy tryb życia wystartowało dziś w Eco Biegu, który odbył się na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce.
Eco Bieg z okazji 18. urodzin Rynku w Elizówcefot. Mateusz Paśkucki 
Na terenie giełdy w Elizówce już po raz drugi odbyła się impreza pod nazwą Eco Bieg, która została zorganizowana przez Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Sportu w Lublinie. Inicjatywa ta miała na celu podkreślenie roli zdrowego odżywiania (poprzez prezentację zdrowej żywności, której nie brakuje na Rynku Elizówka) oraz aktywności fizycznej.

Lubelski Rynek Hurtowy S.A.  kojarzy się głownie z owocami, warzywami i świeżą żywnością. Chcemy, aby kojarzył się także z ekologiczną żywnością. Poza tym dzisiejszy bieg jest alternatywą do grillowania, leżakowania i opalania się. W dniu dzisiejszym mamy w sumie ponad 300 biegaczy w tym 60 dzieci. Były biegi firmowe (drużynowe), biegi w parach oraz indywidualne na dystansie 5 km. Dodatkowo odbył się jubileuszowy bieg na dystansie 1,8 km z okazji 18. urodzin naszej firmy - mówi Anna Kurleto z działu marketingu Lubelskiego Rynku Hurtowego.

W Eco Biegu oraz wszystkich biegach towarzyszących udział wzięło łącznie 327 osób.


Zwycięzca Eco Biegu wśród mężczyzn - Krzysztof Polak / Fot. Mateusz Paśkucki

Zwycięzcami w Eco Biegu na dystansie 5 km są:
Mężczyźni
I miejsce – Krzysztof Polak
II miejsce – Artur Kalinowski
III miejsce – Paweł Grochmal
Kobiety
I miejsce – Joanna Szmit
II miejsce – Joanna Andrzejewska
III miejsce – Karolina Korzeniowska

Wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli bieg zostały wręczone pamiątkowe medale wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Zwycięzcy w poszczególnych biegach otrzymali ponadto dyplomy oraz nagrody. Wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli Eco Bieg rozlosowano „Weekend z Fiatem z pełnym bakiem” ufundowany przez PZM Lublin.

Organizatorzy dzisiejszego przedsięwzięcia nie kryją zadowolenia z frekwencji i zapowiadają, że dołożą wszelkich starań, aby odbyła się kolejna edycja Eco Biegu w Elizówce.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)