Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Mateusz Paśkucki  
dodane: 01-05-2018 16:21   |   wyświetleń: 1395

Eco Bieg z okazji 18. urodzin Rynku w Elizówce

Ponad 300 osób ceniących sobie zdrowy tryb życia wystartowało dziś w Eco Biegu, który odbył się na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce.
Eco Bieg z okazji 18. urodzin Rynku w Elizówcefot. Mateusz Paśkucki 
Na terenie giełdy w Elizówce już po raz drugi odbyła się impreza pod nazwą Eco Bieg, która została zorganizowana przez Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Sportu w Lublinie. Inicjatywa ta miała na celu podkreślenie roli zdrowego odżywiania (poprzez prezentację zdrowej żywności, której nie brakuje na Rynku Elizówka) oraz aktywności fizycznej.

Lubelski Rynek Hurtowy S.A.  kojarzy się głownie z owocami, warzywami i świeżą żywnością. Chcemy, aby kojarzył się także z ekologiczną żywnością. Poza tym dzisiejszy bieg jest alternatywą do grillowania, leżakowania i opalania się. W dniu dzisiejszym mamy w sumie ponad 300 biegaczy w tym 60 dzieci. Były biegi firmowe (drużynowe), biegi w parach oraz indywidualne na dystansie 5 km. Dodatkowo odbył się jubileuszowy bieg na dystansie 1,8 km z okazji 18. urodzin naszej firmy - mówi Anna Kurleto z działu marketingu Lubelskiego Rynku Hurtowego.

W Eco Biegu oraz wszystkich biegach towarzyszących udział wzięło łącznie 327 osób.


Zwycięzca Eco Biegu wśród mężczyzn - Krzysztof Polak / Fot. Mateusz Paśkucki

Zwycięzcami w Eco Biegu na dystansie 5 km są:
Mężczyźni
I miejsce – Krzysztof Polak
II miejsce – Artur Kalinowski
III miejsce – Paweł Grochmal
Kobiety
I miejsce – Joanna Szmit
II miejsce – Joanna Andrzejewska
III miejsce – Karolina Korzeniowska

Wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli bieg zostały wręczone pamiątkowe medale wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Zwycięzcy w poszczególnych biegach otrzymali ponadto dyplomy oraz nagrody. Wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli Eco Bieg rozlosowano „Weekend z Fiatem z pełnym bakiem” ufundowany przez PZM Lublin.

Organizatorzy dzisiejszego przedsięwzięcia nie kryją zadowolenia z frekwencji i zapowiadają, że dołożą wszelkich starań, aby odbyła się kolejna edycja Eco Biegu w Elizówce.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie
Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z dniem 2 września br. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy. Dojdzie do kilku istotnych zmian, w tym do zmiany częstotliwości kursowania niektórych linii autobusowych.
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego ...
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego samochód ciężarowy Mężczyzna kierujący fordem dostrzegł psa przebiegającego po przejściu dla pieszych. Zahamował gwałtownie, by nie potrącić zwierzęcia. Jadący z tyłu kierowca ciężarówki zaskoczony manewrem uderzył w tył jego auta.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR The Center of World University Rankings wskazało listę 2000 najlepszych uczelni na świecie. Na tym szerokim zestawieniu znalazły się 3 uczelnie wyższe znajdujące się w Lublinie.
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę Policjant z OPP w Łodzi w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w m. Tuszów zauważył kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 28-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, sądowy zakaz i był poszukiwany... za jazdę na podwójnym gazie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41