Dziś są imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Mateusz Paśkucki  
dodane: 01-05-2018 16:21   |   wyświetleń: 1292

Eco Bieg z okazji 18. urodzin Rynku w Elizówce

Ponad 300 osób ceniących sobie zdrowy tryb życia wystartowało dziś w Eco Biegu, który odbył się na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce.
Eco Bieg z okazji 18. urodzin Rynku w Elizówcefot. Mateusz Paśkucki 
Na terenie giełdy w Elizówce już po raz drugi odbyła się impreza pod nazwą Eco Bieg, która została zorganizowana przez Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Sportu w Lublinie. Inicjatywa ta miała na celu podkreślenie roli zdrowego odżywiania (poprzez prezentację zdrowej żywności, której nie brakuje na Rynku Elizówka) oraz aktywności fizycznej.

Lubelski Rynek Hurtowy S.A.  kojarzy się głownie z owocami, warzywami i świeżą żywnością. Chcemy, aby kojarzył się także z ekologiczną żywnością. Poza tym dzisiejszy bieg jest alternatywą do grillowania, leżakowania i opalania się. W dniu dzisiejszym mamy w sumie ponad 300 biegaczy w tym 60 dzieci. Były biegi firmowe (drużynowe), biegi w parach oraz indywidualne na dystansie 5 km. Dodatkowo odbył się jubileuszowy bieg na dystansie 1,8 km z okazji 18. urodzin naszej firmy - mówi Anna Kurleto z działu marketingu Lubelskiego Rynku Hurtowego.

W Eco Biegu oraz wszystkich biegach towarzyszących udział wzięło łącznie 327 osób.


Zwycięzca Eco Biegu wśród mężczyzn - Krzysztof Polak / Fot. Mateusz Paśkucki

Zwycięzcami w Eco Biegu na dystansie 5 km są:
Mężczyźni
I miejsce – Krzysztof Polak
II miejsce – Artur Kalinowski
III miejsce – Paweł Grochmal
Kobiety
I miejsce – Joanna Szmit
II miejsce – Joanna Andrzejewska
III miejsce – Karolina Korzeniowska

Wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli bieg zostały wręczone pamiątkowe medale wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Zwycięzcy w poszczególnych biegach otrzymali ponadto dyplomy oraz nagrody. Wśród wszystkich uczestników, którzy ukończyli Eco Bieg rozlosowano „Weekend z Fiatem z pełnym bakiem” ufundowany przez PZM Lublin.

Organizatorzy dzisiejszego przedsięwzięcia nie kryją zadowolenia z frekwencji i zapowiadają, że dołożą wszelkich starań, aby odbyła się kolejna edycja Eco Biegu w Elizówce.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podpalacz już w rękach policji
Podpalacz już w rękach policji Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 44 latka, który odpowiadał będzie za podpalenia samochodów. Do pożarów zaparkowanych na lubelskich ulicach aut doszło w maju. Straty na szkodę pokrzywdzonych szacowane są na kwotę blisko 200 tys. zł.
VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca
VIII Lubelskie Dni Seniora 3-7 czerwca Podczas tegorocznej edycji Lubelskich Dni Seniora, organizowanych w dniach 3-7 czerwca, mieszkańcom Lublina proponujemy udział w ponad 300 wydarzeniach. Punktem kulminacyjnym wydarzeń będzie koncert Ireny Santor w Centrum Spotkania Kultur, który uroczyście zakończy Dni Seniora w Lublinie.
120 lat lubelskich wodociągów
120 lat lubelskich wodociągów Premiera książki autorstwa profesora Stanisława Michałowskiego, jubileuszowy Dzień Otwarty, wodociągowa spartakiada ? tak lubelski MPWiK świętuje jubileusz 120-lecia.
Lublin atrakcyjny dla inwestorów
Lublin atrakcyjny dla inwestorów Firma Antal, ekspert rynku pracy, opracowała we współpracy z Cushman & Wakefield i Vastint cykl 8 raportów na temat atrakcyjności inwestycyjnej polskich miast. Badaniu poddano między innymi Lublin, który okazał się liderem w kilku kategoriach.
Delegacja z Prowincji Henan z wizytą w Lubelskim
Delegacja z Prowincji Henan z wizytą w Lubelskim W dniach 20-21 maja 2019 r. na zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego, w Lublinie i Warszawie przebywała delegacja z partnerskiej Prowincji Henan z Zastępcą Sekretarza Henańskiego Prowincjalnego Komitetu Chińskiej Partii Komunistycznej na czele. Sekretarz towarzyszyła delegacja dyrektorów departamentów współpracy zagranicznej, rozwoju oraz handlu i inwestycji Prowincji Henan, jak również grupa chińskich przedsiębiorców reprezentujących branżę inwestycyjną i logistyczną.

Najczęściej czytane

Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Poziomka podbija internet. Już okrzyknęli go nowym królem
Powiat lubartowski: Krzysztof mówi, że ma słowiańską duszę i za kołnierz nie wylewa. A filmiki, jak to robi, mają w internecie w sumie blisko osiem mln odsłon. Jego kanał na YouTube obserwuje już blisko 250 tys. osób. Najpopularniejszy film - jak pije denaturat - ma grubo ponad 1,3 mln odsłon.
Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
[email protected]
Reklama
#ST(reklama)