Dziś są imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

kuba
dodane: 09-01-2020 22:39   |   wyświetleń: 116

Dziki przeszły dalej

Po bardzo emocjonującym spotkaniu piłkarze halowi AZS UMCS Lublin wygrali z BSF Bochnia i awansowali do 1/16 Pucharu Polski.
Dziki przeszły dalejfot. AZS UMCS Lublin 

Kibice, którzy wybrali się na mecz Dzików z pewnością nie mogli narzekać. Strzelanie rozpoczął już po niespełna 180 sekundach grający trener – Konrad Tarkowski. Rywale zdołali jednak wyrównać po strzale Bartosza Barana. Potem jednak w krótkim odstępie dwa gole zdobył niezawodny Jakub Wankiewicz. Rywale z Bochni nie dawali jednak za wygraną i w 19 min. zdobyli kontaktowego gola. Po przerwie nastąpiła kolejna wymiana ciosów. Rywale szybko wyrównali po uderzeniu Konrada Łękawy, ale w 32 min. lublinianie ponownie wyszli na prowadzenie po trafieniu Tomasza Sekreckiego. Radość podopiecznych Konrada Tarnowskiego nie trwała jednak długo, bo BSF trafił na 4:4 już po 60 sekundach gry. W ostatnich dwóch minutach futsaliści AZS UMCS Lublin przechylili jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Krystian Michalak zagrał do Jakuba Wankiewicza, a ten zamienił podanie swojego kolegi na swojego trzeciego gola w tym meczu.

AZS UMCS Lublin ‒ BSF Bochnia 5:4 (3:2)

Bramki: Wankiewicz 12’, 14’, 38’, Tarkowski 3’, Sekrecki 32’ – Baran 11’, Krzymiński 19’, Łękawa 22’, Lewicki 33’.

AZS UMCS Lublin: Paweł Furtak, Tomasz Ławicki, Łukasz Mietlicki, Grzegorz Fularski, Jakub Wankiewicz, Przemysław Hajkowski, Damian Stelmaszuk, Marcin Ostrowski, Tomasz Wnuk, Konrad Tarkowski, Tomasz Sekrecki, Krystian Michalak, Tomasz Godyński.

BSF Bochnia: Krystian Jaszczyński, Maciej Wołoszyn, Mateusz Matlęga, Kamil Rynduch, Jakub Maślak, Jakub Smoleń, Konrad Łękawa, Krystian Lewicki, Jakub Burkowicz, Mateusz Krzymiński, Bartosz Baran.

Tagi: AZS UMCS Lublin, Dziki, futsal, Jakub Wankiewicz, Tomasz Sekrecki, Konrad Tarkowski, BSF Bochnia

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Perełki odrobiły stratę
Perełki odrobiły stratę MKS Perła Lublin wygrał w Elblągu 32:27, chociaż aktualne mistrzynie Polski do przerwy przegrywały dwoma punktami. Ogromny wkład w zwycięstwo miała Joanna Szarawaga, która zdobyła 9 goli.
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin
Konkurs „Zdrowy Samorząd” – głosujmy na Miasto Lublin Miasto Lublin zostało nominowane w konkursie Zdrowy Samorząd za ?Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie Miasta Lublin?.
Motor z pierwszą wygraną
Motor z pierwszą wygraną Do połowy lutego piłkarze Motoru musieli czekać na pierwsze zwycięstwo w trakcie zimowych sparingów. Gole dla lublinian zdobyli Dominik Kunca, Bartosz Rymek i pozyskany ostatnio Filip Wójcik.
AZS coraz silniejszy
AZS coraz silniejszy AZS UMCS Lublin nie osiadł na laurach po transferze Karola Hoffmana i pozyskał nową zawodniczkę ze ścisłej czołówki w swojej dyscyplinie. Jest nią Małgorzata Hołub-Kowalik.
Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową ...
 Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał sklepową złodziejkę Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał 36-letnią kobietę, która w jednym ze sklepów dokonała kradzieży artykułów spożywczych o wartości blisko 600 złotych.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41