Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

 
dodane: 30-05-2018 15:22   |   wyświetleń: 610
Data wydarzenia: 02.06.2018 do 03.06.2018

Dzień Dziecka dla Domu Dziecka

Charytatywny Dzień Dziecka połączy przyjemne z pożytecznym.
Dzień Dziecka dla Domu Dzieckafot. Materiały organizatora 
Dla prawie czterdziestu podopiecznych Domów Dziecka trzy lubelskie firmy - Skate Town, Drift-Trike oraz GlossHunter - Profesjonalna Kosmetyka Samochodowa - przygotowały całodniową imprezę charytatywną. - Nie chcieliśmy, żeby dzieciaki spędzały ten dzień u siebie w ośrodku - mówią organizatorzy. - Mamy dla nich całą masę atrakcji zarówno w środku, jak i na świeżym powietrzu. Będzie między innymi: jazda na wrotkach, trajkach elektrycznych, treningi z drużynami sportowymi, spotkania ze sportowcami, grill... - wymieniają. 

O godz. 15:00 odbędzie się licytacja, na której zdobyć będzie można vouchery na usługi organizatorów. Dodatkowo podczas eventu do puszek zbierane będą cegiełki. Cały dochód z nich oraz z licytacji przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Domu Dziecka im. Ewy Szelburg - Zarembiny oraz Domu Dziecka im. J. Korczaka. 

2 czerwca 2018 r. (sobota)
Plac przed Skate Town
ul. Krochmalna 14A
wstęp: bezpłatny
uczestnictwo: cegiełka


Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)