Dziś są imieniny: Ireneusza, Konstantego, Marii

 
dodane: 14-05-2018 10:27   |   wyświetleń: 534

Creative Lab, czyli warsztaty biznesowe dla studentów

Masz pomysł na biznes i nie wiesz co dalej? Warsztaty biznesowe Creative Lab są właśnie dla Ciebie!
Creative Lab, czyli warsztaty biznesowe dla studentówfot. http://creativelab.startupacademy.pl/ 
Czym jest Creative Lab? Są to warsztaty biznesowe, kierowane do wszystkich studentów kierunków kreatywnych uczelni lubelskich, którzy maja pomysł na biznes i nie wiedzą co dalej z nim zrobić. 
Uczestnicy zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności, potrzebne przy rozpoczęciu własnego biznesu. Dowiedzą się m. in. jak zbudować biznes bez budżetu i w wolnym czasie, poznają tendencje oraz najciekawsze trendy panujące w startupowym świecie.

Creative Lab potrwa trzy dni. Rozpocznie się 25 maja warsztatami „Startupowe trendy i modele biznesowe”:

- W czasie jego trwania trenerzy opowiedzą o obecnie panujących trendach startupowych, a także genezie porażek i sukcesów wielu firm. Przedstawione i omówione zostanie aż 25 modeli biznesowych, według których startupy są w stanie generować swoje przychody – informują organizatorzy.

Kolejnego dnia (26 maja) uczestnicy będą testować swój pomysł na biznes. Poznają narzędzia, które pomogą im zweryfikować jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom potencjalnego klienta.
Ostatni dzień warsztatów to marketing i sprzedaż. Studenci dowiedzą się jak czym jest sprzedaż transformacyjna czy jak powinna wyglądać sprzedaż własnego produktu.

Wszystkie warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:00 i trwają do 17:00. Rekrutacja trwa – chętni mogą zgłaszać się na Creative Lab przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej wydarzenia.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Innowacyjne treningi dla młodych piłkarzy w FOR
Innowacyjne treningi dla młodych piłkarzy w FOR Fabryka Ogólnego Rozwoju rusza z nowym projektem, skierowanym dla młodych piłkarzy z naszego województwa.
Oszukiwał i okradał seniorów
Oszukiwał i okradał seniorów Lubelscy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca woj. wielkopolskiego. Wielokrotnie notowany w policyjnych kartotekach mężczyzna oszukiwał i okradał starszych mieszkańców podlubelskich miejscowości.
Jak nie zaczynać sezonu – uczy Motor Lublin
Jak nie zaczynać sezonu – uczy Motor Lublin Pierwsze cztery mecze III ligi w wykonaniu Motoru Lublin to prawdziwe pasmo rozczarowań. Lublinianie zgromadzili w tym okresie zaledwie trzy punkty, a w ostatniej serii spotkań zremisowali z Avią Świdnik 1:1.
Lubelscy żużlowcy utrzymali się w elicie
Lubelscy żużlowcy utrzymali się w elicie Speed Car Motor Lublin co prawda przegrał w ostatnim meczu PGE Ekstraligi z MRGARDEN GKM Grudziąc, ale nie przeszkodziło to naszym żużlowcom w pozostaniu w najwyższej lidze. Wszystko dzięki wcześniejszemu remisowi Stali Gorzów z Włókniarzem Częstochowa.
Kampania Zadbaj o słuch - bądź w kontakcie ze ...
Kampania Zadbaj o słuch - bądź w kontakcie ze światem Pragniemy podzielić się z Państwem informacją o Ogólnopolskiej Kampanii Wspierania Dzieci z Wadami Słuchu. Dlaczego to takie ważne?

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41