Dziś są imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

 
dodane: 14-05-2018 10:27   |   wyświetleń: 394

Creative Lab, czyli warsztaty biznesowe dla studentów

Masz pomysł na biznes i nie wiesz co dalej? Warsztaty biznesowe Creative Lab są właśnie dla Ciebie!
Creative Lab, czyli warsztaty biznesowe dla studentówfot. http://creativelab.startupacademy.pl/ 
Czym jest Creative Lab? Są to warsztaty biznesowe, kierowane do wszystkich studentów kierunków kreatywnych uczelni lubelskich, którzy maja pomysł na biznes i nie wiedzą co dalej z nim zrobić. 
Uczestnicy zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności, potrzebne przy rozpoczęciu własnego biznesu. Dowiedzą się m. in. jak zbudować biznes bez budżetu i w wolnym czasie, poznają tendencje oraz najciekawsze trendy panujące w startupowym świecie.

Creative Lab potrwa trzy dni. Rozpocznie się 25 maja warsztatami „Startupowe trendy i modele biznesowe”:

- W czasie jego trwania trenerzy opowiedzą o obecnie panujących trendach startupowych, a także genezie porażek i sukcesów wielu firm. Przedstawione i omówione zostanie aż 25 modeli biznesowych, według których startupy są w stanie generować swoje przychody – informują organizatorzy.

Kolejnego dnia (26 maja) uczestnicy będą testować swój pomysł na biznes. Poznają narzędzia, które pomogą im zweryfikować jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom potencjalnego klienta.
Ostatni dzień warsztatów to marketing i sprzedaż. Studenci dowiedzą się jak czym jest sprzedaż transformacyjna czy jak powinna wyglądać sprzedaż własnego produktu.

Wszystkie warsztaty rozpoczynają się o godzinie 10:00 i trwają do 17:00. Rekrutacja trwa – chętni mogą zgłaszać się na Creative Lab przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej wydarzenia.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)