Dziś są imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

 
dodane: 28-05-2018 10:29   |   wyświetleń: 1000
Data wydarzenia: 05.06.2018

„Bóg Mordu” w Lublinie!

Teatralna adaptacja dramatu Yasminy Rezy będzie miała miejsce 5 czerwca w Sali Kongresowej UP w Lublinie.
„Bóg Mordu” w Lublinie!fot. Materiały organizatora 
„Le Dieu du carnage / Bóg Mordu” to komedia napisana niezwykle aktorsko.
Akcja spektaklu rozgrywa się we współczesnym świecie, podczas spotkania dwóch rodzin, które rozmawiają na temat bójki swoich synów.
Czwórka dorosłych osób „na poziomie” rozmawia w kulturalny sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt.
Tytułowy „Le Dieu du carnage” uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu, ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.

Spektakl w reżyserii Johhnny Witty, odbędzie się 5 czerwca o godz. 19:00 w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, przy ul. Akademickiej 15.
Zagrają w nim m. in. Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek, Piotr Ligienza oraz Katarzyna Misiewicz.


Bilety w cenie od 60 do 85 zł do nabycia u organizatora pod nr tel. 504 036 220 oraz w KULTUROMANIAKU przy ul. T. Zana 19, sklepie muzycznym "e-music" - Tarasy Zamkowe, sklepie muzycznym Riff - ul. Lubartowska 11/13, Księgarni Książnica - ul. Krakowskie Przedmieście 39 oraz na www.kupbilecik.pl.

UWAGA! Zapraszamy do śledzenia naszego konta na Facebooku – już niedługo będzie można wygrać tam bilety na spektakl!

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Wsparcie ślubno-weselne cz. 2
Wsparcie ślubno-weselne cz. 2 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - "co dalej"? Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka - dla wielu kobiet jest ziszczeniem wieloletnich marzeń z dzieciństwa, dla mężczyzn oznacza poważne wejście w dorosłość i wzięcie odpowiedzialności za nową rodzinę. Ale co zrobić, aby okres narzeczeństwa i jednoczesnych przygotowań do ślubu nasuwał Nam na myśl same pozytywne i piękne wspomnienia? Mamy dla Was kilka praktycznych porad, jak zorganizować ślub i wesele, aby w międzyczasie nie zwariować i o niczym nie zapomnieć.
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1
Wsparcie ślubno-weselne cz. 1 Nadszedł ten cudowny dzień - On padł na kolana, Ona ze łzami w oczach przyjęła oświadczyny. Piękny czas, lecz ta chwila euforii szybko mija, a Narzeczeni pozostają z pytaniem - co dalej?
Kaniorowcy świętują!
Kaniorowcy świętują! Zespół im. Wandy Kaniorowej obchodzi rocznicę 70 rocznicę powstania.
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO]
Paintball zamiast kłótni? [WIDEO] Zazwyczaj kiedy jesteśmy bardzo spięci, zmęczeni albo po prostu wściekli, sięgamy po wypróbowane wcześniej metody, które mają nam pomóc w zmianie nastroju - szukamy wyciszenia, relaksu i odprężenia.
Pożegnanie dr Marka Gędka
Pożegnanie dr Marka Gędka Na cmentarzu przy ulicy Lipowej w Lublinie pożegnano dzisiaj doktora Marka Gędka - dziennikarza, publicystę, wykładowcę Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)