Dziś są imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy

 
dodane: 28-05-2018 10:29   |   wyświetleń: 1121
Data wydarzenia: 05.06.2018

„Bóg Mordu” w Lublinie!

Teatralna adaptacja dramatu Yasminy Rezy będzie miała miejsce 5 czerwca w Sali Kongresowej UP w Lublinie.
„Bóg Mordu” w Lublinie!fot. Materiały organizatora 
„Le Dieu du carnage / Bóg Mordu” to komedia napisana niezwykle aktorsko.
Akcja spektaklu rozgrywa się we współczesnym świecie, podczas spotkania dwóch rodzin, które rozmawiają na temat bójki swoich synów.
Czwórka dorosłych osób „na poziomie” rozmawia w kulturalny sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt.
Tytułowy „Le Dieu du carnage” uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu, ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.

Spektakl w reżyserii Johhnny Witty, odbędzie się 5 czerwca o godz. 19:00 w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, przy ul. Akademickiej 15.
Zagrają w nim m. in. Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek, Piotr Ligienza oraz Katarzyna Misiewicz.


Bilety w cenie od 60 do 85 zł do nabycia u organizatora pod nr tel. 504 036 220 oraz w KULTUROMANIAKU przy ul. T. Zana 19, sklepie muzycznym "e-music" - Tarasy Zamkowe, sklepie muzycznym Riff - ul. Lubartowska 11/13, Księgarni Książnica - ul. Krakowskie Przedmieście 39 oraz na www.kupbilecik.pl.

UWAGA! Zapraszamy do śledzenia naszego konta na Facebooku – już niedługo będzie można wygrać tam bilety na spektakl!

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy ...
Podawał się za detektywa, w zamian za dochowanie tajemnicy zażądał 10 tys. zł. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie zatrzymali fałszywego ? detektywa?. Mężczyzna zażądał od mieszkańca powiatu pruszkowskiego 10 tys. zł. Kwota ta miała być zapłatą za milczenie i ukrycie dowodów zdrady przed żoną 37 latka. Pokrzywdzony szybko zorientował się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje. Nie miał nic do ukrycia i nie miał... żony.
Już jutro spektakl "Tata ma kota (Poczytaj mi Tato)"
Już jutro spektakl Centrum Kultury w Lublinie, g. 19:00, 22 marca, Sala Czarna; bilety: 20 / 30 zł.
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa
XII Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa Przed nami święto słowa i recytacji. W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbędzie się wspólny, międzynarodowy finał XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej i XII Konkursu Poezji i Prozy Polskiej na Ukrainie.
Bombardowanie włóczką ma 5 lat!
Bombardowanie włóczką ma 5 lat! Ponad 60 instalacji i 50 pasjonatów szydełkowania w grupie. Bombardowanie włóczką świętuje pięciolecie istnienia.
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej
Wpadł z blisko 70 kg krajanki tytoniowej Blisko 70 kg krajanki tytoniowej ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie. Taką ilość przewoził w swoim pojeździe 39-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Nielegalny towar został zabezpieczony, zaś mężczyzna zatrzymany. Jak wstępnie oszacowano, straty na szkodę Skarbu Państwa wynoszą blisko 70 tys. zł. Zgodnie z kodeksem karno skarbowym mężczyźnie grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
lukasMedia Sp. z o.o.
21-400 Łuków, ul. Prusa 4a
NIP: 825-217-53-64, regon: 361500266,
KRS: 0000557617
kontakt@lukas.media.pl
PREZES ZARZĄDU, WŁAŚCICIEL
Marcin Wysokiński
Marcin.Wysokinski@lukas.media.pl
Redakcja
REDAKCJA mail główny:
redakcja@lublin24.pl
Reklama
#ST(reklama)