Dziś są imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

 
dodane: 10-05-2018 08:42   |   wyświetleń: 2195
Data wydarzenia: 13.05.2018

13 maja rozlegnie się ryk mechanicznych koni

KING OF POLAND - DRAG RACE CUP zagości w naszym regionie już w najbliższą niedzielę.
13 maja rozlegnie się ryk mechanicznych konifot. King of Poland 
KING OF POLAND - DRAG RACE CUP to cykl zawodów, składający się z pięciu rund rozplanowanych na pięć kolejnych miesięcy. Wyłoni najszybsze auta i motocykle w Polsce. Zawodnicy staną do wyścigu w dwóch konkurencjach: wyścigu na 1/4 mili oraz zawodach Time Attack. Dodatkowo na zakończenie każdej z rund, po wszystkich przejazdach finałowych rozegrane zostaną dodatkowe wyścigi dla zwycięzców swoich klas - KING OF THE KINGS. Szybkie zawody systemem pucharowym wyłonią króla danej rundy i całego cyklu.

Pierwsza runda odbędzie się 13 maja na terenie ośrodka Moto Park Ułęż (w pobliżu Ryk).

PLAN IMPREZY:

8:30 - otwarcie bram lotniska dla zawodników
9:30 - otwarcie bram lotniska dla widzów
9:45 - odprawa dla zawodników
10:30 - 16:00 dla widzów przejazdy Taxi Time Attack
10:00 - 15:00 eliminacje KING OF POLAND na 1/4 mili
10:00 - 16:00 przejazd zapoznawczy i zawody TIME ATTACK
15:30 - półfinał zawodów KING OF POLAND na 1/4 mili
16:30 - finał zawodów KING OF POLAND na 1/4 mili
16:45 - rozpoczęcie zawodów KING of the KING's
17:30 - wręczenie nagród, pucharów i zakończenie imprezy.

Wydarzenie powstało z inicjatywy przez grupy Amazing Events - pasjonatów organizowania imprez, szczególnie motoryzacyjnych. Zaproszeni są wszyscy fani motoryzacji i kibice żądni wrażeń. Wstęp dla widzów oraz osób towarzyszących zawodników wynosi 20 zł, dzieci do lat 12 wchodzą za darmo.

Komentowane

Nie dodano żadnego komentarza...
dodaj komentarz

Komentowane z fb

Ostanio opublikowane artykuły:

Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie
Od 2 września br. funkcjonowanie komunikacji miejskiej ulegnie zmianie Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że z dniem 2 września br. wchodzą w życie nowe rozkłady jazdy. Dojdzie do kilku istotnych zmian, w tym do zmiany częstotliwości kursowania niektórych linii autobusowych.
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego ...
Kierowca forda nie chciał potrącić psa. Uderzył w niego samochód ciężarowy Mężczyzna kierujący fordem dostrzegł psa przebiegającego po przejściu dla pieszych. Zahamował gwałtownie, by nie potrącić zwierzęcia. Jadący z tyłu kierowca ciężarówki zaskoczony manewrem uderzył w tył jego auta.
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu
Ujawniamy listę kandydatów Platformy do parlamentu Polskie partie rozpoczęły już kompletowanie list kandydatów, którzy wystartują w tegorocznych wyborach do Sejmu. Podajemy nazwiska polityków, którzy do wyborów parlamentarnych w 2019 roku wystawi na Lubelszczyźnie Platforma Obywatelska, startująca w ramach tzw. Koalicji Obywatelskiej.
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR
Lubelskie uczelnie znalazły się w światowym rankingu CWUR The Center of World University Rankings wskazało listę 2000 najlepszych uczelni na świecie. Na tym szerokim zestawieniu znalazły się 3 uczelnie wyższe znajdujące się w Lublinie.
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę
Zatrzymał pijanego i poszukiwanego kierowcę Policjant z OPP w Łodzi w dniu wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Mundurowy w m. Tuszów zauważył kierującego pojazdem marki Volkswagen, który jechał całą szerokością jezdni. Okazał się nim 28-latek, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, sądowy zakaz i był poszukiwany... za jazdę na podwójnym gazie.

Najczęściej czytane

Reklamy

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Gośka!
Urodziłam się w 2017 roku. Jestem radosną, młodą sunią. Uwielbiam zabawy na wybiegu zarówno z innymi psami, jak i z opiekunem. ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Igus!


Schronisko jest moim domem od 16.10.2014 roku. Nie jestem zbyt wymagający. Nie narzucam się ludziom ale wystarczy zaprosić mnie do głaskania, a z przyjemnością ...

Szukam nowego domu

Cześć, jestem Pluto!

Urodziłem się w 2003 roku. Uwielbiam, gdy ktoś mnie głaszcze. Bez problemu daję zapinać się na smyczy, na której ładnie chodzę. Chwilami mogę się ...

Komentowane

Zapisz się do newslettera
Wydawca
Wydawnictwo Wspólnota
Mateusz Orzechowski
Wygnanów 20
21-306 Czemierniki
NIP: 538-117-96-41